Obóz tenisowo-sportowy dla dzieci i młodzieży PASYM 2018

 

oboz 2018

 

OBÓZ TENISOWO-SPORTOWY - PASYM 2018

 ulotka sw 2018 A3 HQ2

Termin:

06.08-18.08.2018

Lokalizacja:

Ośrodek Wypoczynkowy „Kalwa” w Pasymiu to magiczne miejsc usytuowane nad samym brzegiem krystalicznego jeziora pośród mazurskich lasów. Ośrodek to „perła” tego regionu zarówno dzięki swojemu położeniu jak i atrakcyjnej i bogatej ofercie turystycznej. To urocze miasteczko położone jest w północno-wschodniej części Polski,
na Mazurach. To kraina bogata w mnóstwo krajobrazowo – turystycznych atrakcji.  Uczestników obozu przywita przepiękny las sosnowy, cisza i spokój. Krystalicznie czyste powietrze i woda to dodatkowe atuty.  Z nami Wasze pociechy nie będą się nudzić. Zapewniamy profesjonalnie prowadzone zajęcia tenisowe oraz wiele sportowych atrakcji, doświadczoną kadrę trenerską, dużo śmiechu i zabawy.

Dla kogo?

Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 lat, lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Wyjazd organizowany jest dla obozowiczów, którzy zaczynają swoją przygodę z tenisem oraz dla posiadających już umiejętności tenisowe.

Charakterystyka wyjazdu:

 • Treningi tenisowe w grupach (ok. 3 godz. dziennie)
 • Treningi ogólnorozwojowe
 • Turniej tenisowy
 • Zajęcia z piłki sitkowej, piłki nożnej, koszykówki
 • Plażowanie i kąpiele w jeziorze Kalwa
 • Sporty wodne (kajaki, rowery wodne, łódki)
 • Zajęcia na basenie i siłowni
 • Gry terenowe
 • Ognisko
 • Wędkowanie
 • Dyskoteka
 • Transport autokarem
 • 12 noclegów z pełnym wyżywieniem
 • Ubezpieczenie NNW
 • Dużo dobrej zabawy i sportowej dyscypliny


Baza sportowa:
 

 • jezioro ze strzeżonym kąpieliskiem i prywatną plażą należącą do ośrodka
 • 4 otwarte korty tenisowe
 • kryty basen (25 m, 4 tory) z brodzikiem i zjeżdżalnią dla dzieci,
 • baza sprzętów wodnych: kajaki, rowerki wodne, łódki, żaglówki i inne...
 • odkryte boiska sportowe do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną
 • park linowy na terenie ośrodka
 • stadnina koni
 • kryta hala sportowa
 • siłownia


Zakwaterowanie:

W domkach 5-6 osobowych, z salonem, pełnym węzłem sanitarnym na parterze oraz dwiema sypialniami na piętrze.  

Wyżywienie:

3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

Dojazd:

Autokar

Opieka:

Doświadczony oraz wykwalifikowany zespół KampinoSport w składzie: kierownik, trenerzy tenisa, instruktorzy różnych dyscyplin sportowych, wychowawcy, ratownik będą czuwać nad uczestnikami obozu.

Cena obozu:

PROMOCJA FIRST MINUTE
Dla osób, które podpiszą umowę i wpłacą zaliczkę do 15 kwietnia 2018 cena wynosi: 2290,00 zł – FIRST MINUTE
2390,00 zł - dzieci uczestniczące w bieżącym roku szkolnym w regularnych zajęciach w naszym klubie
2490,00 zł - dzieci spoza naszego klubu

 

 

wykonanie: strony internetowe

Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Polityka prywatności