Autoryzowany Salon Thalgo

Wykwalifikowani specjaliści w naszym SPA używają tylko najwyższej jakości kosmetyków, pozwalających na wybór odpowiedniej linii produktów dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry. Właśnie dlatego z marką współpracujemy od początku istnienia naszego SPA.

Długie lata niezawodnej współpracy i wzajemnego zaufania wpłynęły na to, że jesteśmy również jedynym autoryzowanym salonem THALGO w okolicy. Dzięki temu, by przedłużyć efekt profesjonalnie wykonanego przez specjalistę zabiegu i zapewnić skórze pielęgnację najwyższej jakości na co dzień, (szeroka/cała gama) kosmetyków THALGO dostępne są do kupienia w naszym SPA.

Kosmetyki THALGO powstają według najlepszych praktyk produkcyjnych przy współpracy mikrobiologów, farmaceutów i doświadczonych dermatologów. To, co czyni produkty THALGO jednymi z najbardziej innowacyjnych w swojej dziedzinie, to fakt, że zawierają ponad 50 składników czynnych pochodzenia morskiego, które pozyskiwane są z poszanowaniem środowiska naturalnego.
To właśnie dzięki tym czynnikom, współpracując z marką THALGO mamy gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności wykorzystywanych produktów.