Damska Liga Tenisa Ziemnego KampinoSport

Edycja 2021/2022

Nowość! Zachęcamy wszystkie Panie, grające amatorsko do udziału we wspólnej sportowej zabawie – Damskiej Lidze Tenisa KampinoSport. Stanowi ona doskonałe uzupełnienie regularnych treningów tenisowych. Umiesz i lubisz grać w tenisa ziemnego? Udział w Damskiej Lidze Tenisa Ziemnego to strzał w dziesiątkę!

Zbieramy chętne Panie do udziału! Ruszamy już od września 2021!

Liga dla Pań to zabawa wyłącznie dla amatorek, tak więc jeśli jesteś trenerką lub instruktorką tenisa lub jesteś lub byłaś notowana w rankingach PZT niestety musimy Ci podziękować!

Jak działa Liga?

Wśród zgłoszonych uczestniczek umawiacie się na mecz (otrzymujesz listę kontaktów do uczestniczek). Rozgrywacie mecz do dwóch wygranych setów.  W oparciu o uzyskany w meczu wynik przyznawane są punkty, które tworzą ranking. Rozgrywki bazują na aplikacji www.korty.org a bezpośredni ranking dostępny będzie po wystartowaniu Damskiej Ligi tutaj (lub bezpośrednio na naszej stronie poniżej).  Uczestniczka, która wygrała zgłasza uzyskany wynik w Recepcji KampinoSport oraz samodzielnie wpisuje uzyskany wynik na stronie www.korty.org (wymagane będzie utworzenie konta na portalu). Tak tworzyć się będzie ranking. 

Po zgłoszeniu minimalnej ilości chętnych rozpoczniemy Edycję 2021/22, która będzie trwać do końca kwietnia 2022 roku. Dla najlepszych Pań zorganizujemy mini turniej w celu wyłonienia Mistrzyni i Wicemistrzyni Damskiej Ligi Tenisa.  Do końca kwietnia 2022 roku należy rozegrać min. 8 spotkań.

Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie poniżej.

 

Partner Główny

TOYOTA Wiśniewski
3 Maja 40, 05-080 Mościska, Izabelin

Masz problem z zalogowaniem? Otwórz stronę w nowym oknie.