Elektrokoagulacja

Nieskazitelna i zadbana skóra jest marzeniem każdego. Zdarza się, że poczucie szeroko pojmowanej estetyki wyglądu zaburzają pojawiające się w widocznych miejscach trwałe zmiany. Są one źródłem nie tylko dyskomfortu psychicznego, ale w zależności od umiejscowienia mogą również utrudniać wykonywanie codziennych czynności.

Dlatego pośród szerokiej gamy upiększających zabiegów naszego SPA znajdują się właśnie takie usługi jak elektrokoagulacja, które pozwalają na usuwanie zmian takie jak brodawki, włókniaki miękkie, niewielkie naczynka (w tym tzw. rubinki) i pojedyncze włosy.
Zabieg przebiega szybko i bezboleśnie. Odczucia towarzyszące podczas jego wykonywania porównywalne są do ukłucia i odczucia silnego ciepła.
Bezpośrednio po zabiegu widoczne mogą być objawy takie jak niewielki obrzęk, rumień lub zasinienie, które ustępują w ciągu kilku godzin. Najczęściej pojawia się mały strupek, który zanika w okresie 5-21 dni.

Elektrokoagulacja wymaga specjalnego przygotowania skóry i odpowiedniego zadbania o nią po zabiegu. Podczas wizyty nasi specjaliści ocenią czy zmiany kwalifikują się do zabiegu elektrokoagulacji i w przypadku zakwalifikowania ich, przedstawią wszystkie wskazówki dotyczące dbania o obszar poddawany zabiegowi. Każdy klient otrzyma również maść wspierającą gojenie po zabiegu.