Oferta Kampinosport

Day  Spa

Day spa mieści się na piętrze KampinoSport i jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Od początku naszej działalności współpracujemy z firmą Thalgo i jesteśmy gabinetem autoryzowanym tej marki. Stawiamy na intensywną pielęgnację skóry, pracując przede wszystkim na dobrej jakości kosmetykach, wykorzystując głownie terapie manualne, które uzupełniamy aparaturą. Oferujemy zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała, manicure i pedicure, masaże, depilacja, makijaż permanentny oraz laseroterapię E-light. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i z przyjemnością otaczamy Go profesjonalną opieką, dlatego u nas można poczuć się jak w domu 🙂 Zapraszamy do odwiedzenia naszego Spa

Nie wiesz, co wybrać? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Porozmawiaj i powiedz czego potrzebujesz, z pewnością dopasujemy dla Ciebie najlepszą ofertę. Nie pożałujesz!

Pracujemy nieustannie

Dodatkowo zapraszamy na:

Wizyty

Zarezerwuj

Zarezerwuj wizytę już teraz!

Dla ciała

Sauna

Przyjdź do sauny fińskiej w celu poprawy samopoczucia, zdrowia i układu odpornościowego.

dla ciała

Solarium

Zapraszamy dorosłych do opalania w naszej tubie stojącej!

Tworzymy zespół zmotywowanych ludzi

Poznaj nasz  Team

Agnieszka

TERAPEUTKA DAY SPA

magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykładowca w Policealnej Szkole Kosmetycznej w Warszawie. Od kilku lat kształci się w dziedzinie kosmetologii, aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach branżowych doskonaląc swoją profesję oraz zawodowo zajmuje się kosmetyką twarzy i ciała. W pracy posługuje się specjalistycznym sprzętem, którego działanie umiejętnie łączy z klasyczną kosmetyką pielęgnacyjną. Posiada wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej - zna działanie wielu substancji zawartych w preparatach kosmetycznych, co gwarantuje wykonywanie zabiegów kosmetycznych indywidualnie dobranych pod kątem pacjenta. Jak mówi o sobie „Kosmetologia to moja pasja a lojalność i zaufanie jakim darzą mnie moi pacjenci każdego dnia, utwierdza mnie w przekonaniu o słuszności wyboru tego zawodu.” Agnieszka specjalizuje się zabiegach anti - aging, przeciwtrądzikowych oraz depilacji woskiem. W Kampinosport jest współodpowiedzialna za działalność sekcji kosmetologicznej.

ap_2015

Aneta

TERAPEUTKA DAY SPA

Absolwentka fizjoterapii warszawskiego AWF-u z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dyplomowana masażystka oraz specjalista wykonywania masażu kamieniami bazaltowymi. Aktualnie zafascynowana refleksologią stóp. Zajmuje się głównie masażami oraz zabiegami pielęgnacyjnymi na ciało. Masaż to nie tylko mój zawód, to przede wszystkim ogromna pasja, która daje tym większą radość, im większa jest ilość usatysfakcjonowanych klientów.

ak_2015

Magda

TERAPEUTKA DAY SPA

Absolwentka Kosmetologii oraz Promocji Zdrowia Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletnia trenerka i wykładowczyni w Policealnej szkole kosmetycznej. W kosmetologii uwielbia między innymi fakt, że dzięki niej może poprawić nie tylko czyjś wygląd, ale przede wszystkim czyjeś samopoczucie i podnieść jego samoocenę, co często stanowi klucz do sukcesu zawodowego i osobistego. Pasjonuje się nieinwazyjnymi metodami pielęgnacji i odmładzania skóry. W zabiegach ceni manualne terapie i wysokiej jakości produkty profesjonalne. Uważa, że Kosmetologia nie daje czasu na odpoczynek i z tego powodu nieprzerwanie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, podnosząc tym samym swoje kwalifikacje zawodowe.

mw_2015
Bądź w kontakcie

Szczegóły Kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, napisz do nas, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Izabelińska 79, 05-082 Stare Babice
Skontaktuj się

Napisz  do nas