Zabiegi kosmetyczne na twarz

Aquarelle THALGO 180 zł
Intensywnie nawilżający zabieg do skóry zmęczonej. Odpowiedni na problem worków pod oczami.

Beauty Hydration Ritual THALGO 180-240 zł
Nawilżająco-kojący rytuał mający na celu dogłębne nawodnienie skóry i zabezpieczenie jej przed utratą wody. Zabieg silnie nawilżający dla skóry w każdym wieku.

Hydration Corrector Ibeauty THALGO 190 zł
Intensywny zabieg nawilżająco- wygładzający dla skóry zmeczonej, odwodnionej i pozbawionej blasku.

Cold Cream Marine THALGO 240 zł
Odżywczo – regenerująca ceremonia otaczająca troskliwym dotykiem skóry najbardziej wrażliwe i wymagające nawilżenia, odżywienia i ukojenia. Zabieg dedykowany dla skóry suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień.

HydraOxy Intense Therapy PURLES 240 zł
Dotleniająco- nawilżający zabieg dla skóry suchej i odwodnionej, bez ograniczeń wiekowych.

Redness Stop System PURLES 180 zł
Zabieg do skór naczyniowych i wrażliwych mający na celu wzmocnienie naczynek, ukojenie powstałych zmian oraz ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Sensi Skin Garden Ceremony PURLES 170 zł
Relaksująca ceremonia dobrana w zależności od potrzeb skóry. Działanie nawilżające i rozświetlające.

Eye Expert THALGO 110 zł (do zabiegu 70 zł)
Nawilżający zabieg na okolicę oczu z zastosowaniem okularów masujących.

Purete Marine Ritual THALGO 230 zł
Leczniczy zabieg do skóry tłustej, łojotokowej i trądzikowej.

Purete Cleansing Treatment THALGO 180 zł
Młodzieżowy I przeciwtrądzikowy zabieg. Oczyszcza skórę z zaskórników, przyspiesza gojenie zmian I zapobiega powstawaniu nowych.

Re-balancing Treatment THALGO   170 zł
Zabieg oczyszczająco – balansujący, przeciwtrądzikowy wykorzystujący siłę mikronizowanej algi.

Oczyszczanie twarzy + alga 200 zł
Oczyszczanie + masaż + alga 230 zł

Peeling Marin Treatment THALGO 200 zł
Odnawiająco – odmładzający zabieg, zapewniający efekt „nowej skóry”.

Collagen Marine Treatment THALGO 280 zł
Intensywny zabieg z naturalnym kolagenem na „pierwsze zmarszczki”. Wygładza niedoskonałości skóry spowodowane odwodnieniem. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Hyaluronic Marine Treatment THALGO 300 zł
Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Redukuje ilość i głębokość zmarszczek oraz modeluje owal twarzy. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Silicium Marine Treatment THALGO  330 zł
Luksusowy, odmładzająco – liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Derma Solution PURLES 220-260 zł
Zabieg inspirowany osiągnięciami medycyny estetycznej, zapewniający spektakularne i długotrwałe efekty. Jest to wysoce skuteczny zabieg gwarantujący optymalną odpowiedź na indywidualne potrzeby skóry. W zabiegu wykorzystuje się również działanie aparatury.

 • Anti-aging Skin Therapy 250 zł (zabieg z płatem kolagenowym)
 • Anti Time Skin Therapy 250 zł (zabieg z płatem kolagenowym)
 • Firming Skin Therapy 230 zł (zabieg z maska gipsowa)
 • Vit C Skin Therapy 180 zł  (zabieg z algą billberry)

Illuminating Radiance THALGO 180 zł
Bankietowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry.

Express Lift Ceremony PURLES 200 zł
Szybki zabieg liftingujący, poprawiający wygląd skóry dojrzałej, ale także suchej, z widoczną utratą jędrności i elastyczności.

Collagen Marine Treatment THALGO   280 zł
Intensywny zabieg z naturalnym kolagenem na „pierwsze zmarszczki”. Wygładza niedoskonałości skóry spowodowane odwodnieniem. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Hyaluronic Marine Treatment THALGO   300zł
Innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Redukuje ilość i głębokość zmarszczek oraz modeluje owal twarzy. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Silicium Marine Treatment THALGO   330 zł
Luksusowy, odmładzająco – liftingujący zabieg, który wykracza poza klasyczną kosmetykę. Zabieg modeluje owal twarzy, uelastycznia i napina skórę, spłyca zmarszczki. Polecany również jako zabieg przed ważnym wyjściem.

Kompleksowa pielęgnacja skóry z wykorzystaniem peelingów chemicznych, jako odpowiedź na różne problemami i defekty skórne. Wykorzystywane kwasy i mieszanki łączą w sobie moc kwasów AHA I BHA oraz siłę antyoksydantów, skutecznie niwelując uporczywe zmiany takie jak : odwodnienie i przedwczesne starzenie się skóry, problemy pigmentacyjne, trądzik, stany zapalne I nadwrażliwość naczyniowa skóry. A także są wykorzystywane jako aktywny zastrzyk w połączeniu z innymi zabiegami.

A – peel exfoliation 45% – 210-250 zł
Peeling rekomendowany dla skóry odwodnionej, zmęczonej, a także wrażliwej.

F – peel exfoliation 20% – 220-250 zł
Peeling o właściwościach odmładzających, regenerujących i rozjaśniajacych.

G – peel exfoliation 40% – 210-250zł
Peeling o silnym działaniu anti-aging, minimalizujący drobne blizny.

L – peel exfoliation 30% – 210-250 zł
Delikatny peeling dla skór suchych, wrażliwych i naczyniowych, o wielokierunkowym działaniu w tym nawilżającym i rozjaśniającym.

M – peel exfoliation 40% – 200-250 zł
Peeling polecany dla skóry wrażliwej, z przebarwieniami oraz trądzikowej.

P – peel exfoliation 44% – 200-240 zł
Peeling o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, idealna broń na trądzik wieku dojrzałego i ŁZS.

R – peel exfoliation 4% – 200zł
Peeling głęboko złuszczający z wykorzystaniem 4% retinolu oraz antyooksydantów o działaniu odmładzającym.

S – peel exfoliation 20% – 200-240 zł
Peeling zalecany do skóry tłustej i dojrzałej.

X – peel exfoliation 63% – 220- 250 zł
Peeling o działaniu wybielającym, rozjaśniającym i anti-aging.

Vit C peel mask – 230 zł
Maska mikro-eksfoliująca z wit C dedykowana skórom naczyniowym, dojrzałym, pozbawionym blasku, z problemami pigmentacyjnymi oraz skłonnościami do trądziku I blizn jako specjalistyczny system rozjaśniająco-odmładzający

 

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest zabiegiem oddziałującym pozytywnie zarówno na wygląd jak i zdrowie skóry. Zabieg gwarantuje nie tylko zauważalne gołym okiem efekty, jakimi są między innymi natychmiastowe wygładzenie i odświeżenie, poprawa konturu twarzy oraz spłycenie zmarszczek, ale przyczynia się także do pozytywnych zmian zachodzących w skórze zmniejszenia kolonii bakterii beztlenowych oraz dotlenienia skóry.

 • Infuzja tlenowa ceremonia 250 zł
 • Infuzja tlenowa do zabiegu 250 zł

Peeling kawitacyjny

Zabieg oczyszczający skórę połączony z wtłaczaniem ampułki, bogatej w substancje aktywne.  Peeling kawitacyjny to złuszczanie za pomocą ultradźwięków i stanowi alternatywę dla tradycyjnego oczyszczania manualnego. Charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem. Zabieg ten przeznaczony jest głównie do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. Oprócz działania oczyszczającego peeling ultradźwiękowy przygotowuje skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Sonoforeza czyli wtłaczanie substancji za pomocą ultradźwięków pozwala substancjom aktywnym zawartym w preparatach dotrzeć nawet na trzykrotnie większą głębokość niż w przypadku technik manualnych
Peeling kawitacyjny z sonoforezą + maska 180-200 zł

Mikrodermabrazja

To rodzaj intensywnego peelingu mechanicznego polegający na stopniowym, kontrolowanym ścieraniu naskórka przy użyciu urządzenia wyposażonego w końcówki ścierające pokryte diamentem. Oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi a wchłanianie składników aktywnych po mikrodermabrazji zwiększa się 4 krotnie. Jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń. Wykonywana w serii 6-10 zabiegów w odstępach 7-14 dni pozwala na całkowitą odnowę naskórka.
Mikrodermabrazja + maska 180-200 zł

Mezoterapia bezigłowa

To metoda wprowadzania składników aktywnych zawartych w produktach kosmetycznych w głąb skóry, wykorzystująca działanie prądu stałego oraz ultradźwięków. Zalecana przy skórach zmęczonych, zniszczonych, wymagających specjalnego traktowania a także po zabiegach złuszczających jako intensywna kuracja regenerująca.

Mezoterapia bezigłowa 180-200 zł
Mezoterapia bezigłowa Derma Solution 220-260 zł

Fale radiowe RF

Zabieg odmładzająco – liftingujący wykorzystujący działanie radio-frekwencji czyli promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości fal radiowych. To jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Wpływa na skórę właściwą i tkankę podskórną wzmacniając i poprawiając ich funkcję. Ciepło wytworzone w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje podgrzanie i przebudowę włókien kolagenowych oraz stymulację fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i elastyny. Towarzyszy temu również rozszerzenie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się odżywienie i utlenienie skóry, a także jej metabolizm. W efekcie skóra jest bardziej jędrna, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Zabieg zaleca się wykonywać w serii

Fale radiowe RF 220-270 zł
Fale radiowe RF na okolice oczu 120 zł

Mezoterapia mikroigłowa dermaroller

To jedna z najskuteczniejszych technik redukcji defektów skóry. Spektakularne rezultaty terapii w postaci redukcji zmarszczek, poprawy kondycji, struktury oraz grubości skóry, zwiększenia poziomu nawilżenia oraz rewitalizacji, są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Doskonała, bezpieczna i skuteczna alternatywa dla tradycyjnej mezoterapii igłowej. Obie terapie mogą się także z powodzeniem uzupełniać. Zabieg zaleca się wykonywać w serii

Mezoterapia mikroigłowa Derma Solution 250-300 zł*

Mezoterapia mikroigłowa + peeling chemiczny 350 zł*

*do pierwszego zabiegu należy doliczyć koszt rollera 50 zł
*cena zabiegu zależy od rodzaju maski

Elektrokoagulacja

Zabieg z wykorzystujący działanie prądu elektrycznego, za pomocą którego usuniemy nieduże włókniaki miękkie, niewielkie naczynka w tym tzw. rubinki czy pojedyncze włosy.

Usunięcie 1 zmiany skórnej 100 zł
Usunięcie 1 zmiany skórnej przy zabiegu 50 zł
Usunięcie kolejnej zmiany skórnej 20 zł

Zabiegi laserowe E-light zaleca się wykonywać w serii. Dostępne pakiety 5+1 gratis

 

Depilacja laserowa

Podczas zabiegu światło IPL wzmocnione dodatkowo falą radiową RF oddziałuje na mieszki włosowe oraz zawarty we włosach barwnik – melaninę. Efektem jest spowolnienie wzrostu włosa i osłabienie owłosienia. Zabieg zalecany w serii 8-12 zabiegów w odstępach 6 tyg pozwala na znaczne zmniejszenie ilości owłosienia i cieszenie się gładką skórą

 • Wąsik/broda/baki 50 zł
 • Pachy/kark 70 zł
 • Linia biała 60 zł
 • Bikini klasyczne / głębokie 100 / 180 zł
 • Ręce 120 zł
 • Łydki + kolana / uda 160 zł
 • Całe nogi 300 zł

Fotoodmładzanie

Prosta i bezpieczna metoda ekspresowej poprawy kondycji skóry. Zabieg idealny dla osób mających problem z niedoskonałościami skóry takimi jak: przebarwienia, rozszerzone pory, drobne zmarszczki i blizny, utrata jędrności. Zabieg zalecany w serii.

 • twarz + szyja 200 zł
 • dekolt 130 zł
 • dłonie 100 zł

Redukcja przebarwień

Niwelowanie przebarwień za pomocą światła IPL opcjonalnie wzmocnionego działaniem fali radiowej RF. Zabieg zalecany w serii.

 • Twarz 160 zł
 • Policzki / Czoło / dłonie 100 zł
 • Pojedyncze przebarwienie 50 zł

Redukcja rumienia

Redukcja rumienia za pomocą światła IPL opcjonalnie wzmocnionego działaniem fali radiowej RF. Zabieg zalecany w serii.

 • Twarz 160 zł
 • Policzki 100 zł

Zamknięcie pojedynczego naczynka:

 • Pierwsze naczynko 50 zł
 • Każde kolejne 30 zł

Laserowa terapia przeciwtrądzikowa

Terapia wykorzystująca światło IPL działa bezpośrednio na bakterie beztlenowe prowokujące powstawanie trądziku. Wykazuje działanie antybakteryjne, a przy tym powoduje przyspieszenie gojenia się zmian istniejących i zapobiega pojawianiu się nowych.

 • Twarz 160 zł
 • Czoło / policzki 100 zł
 • Plecy / dekolt 200 zł

Depilacja woskiem

 • Depilacja twarz 70 zł
 • Depilacja ręce 70 zł
 • Depilacja pachy 60 zł
 • Depilacja wąsik / broda / brwi 50 / 30 zł*
 • Depilacja całe nogi 140 zł
 • Depilacja łydki 70 zł
 • Depilacja uda 80 zł
 • Depilacja całe nogi + bikini klasyczne / głębokie 190 / 230 zł

* przy wykonaniu z innym zabiegiem powyżej 50 zł, obowiązuje niższa cena

Depilacja laserowa

Podczas zabiegu światło IPL wzmocnione dodatkowo falą radiową RF oddziałuje na mieszki włosowe oraz zawarty we włosach barwnik – melaninę. Efektem jest spowolnienie wzrostu włosa i osłabiebie owłosienia. Zabieg zalecany w serii 8-12 zabieców w odstępach 6 tyg pozwala na znaczne zmniejszenie ilości owłosienia i cieszenie się gładką skórą

 • Wąsik/broda/baki 50 zł
 • Pachy/kark 70 zł
 • Linia biała 60 zł
 • Bikini klasyczne / głębokie 100 / 180 zł
 • Ręce 120 zł
 • Łydki + kolana / uda 160 zł
 • Całe nogi 300 zł

Henna

 • Regulacja brwi 50 / 30 zł
 • Henna brwi + regulacja 50 / 40zł
 • Henna brwi 50 / 35 zł
 • Henna rzęs 50 / 35 zł
 • Henna brwi + rzęsy + regulacja 60 zł

przy wykonaniu z innym zabiegiem powyżej 50 zł, obowiązuje niższa cena

Masaż twarzy

 • Masaż twarzy, szyi i dekoltu + peeling 110 zł
 • Masaż twarzy dodatkowo do zabiegu 50 zł

Pielęgnacja paznokci manicure i pedicure

Manicure

 • Manicure frezarkowy bez malowania 65 zł
 • Manicure biologiczny 50 zł
 • Manicure japoński 70 zł
 • Manicure Vinylux 75-80 zł
 • Manicure hybrydowy Shellac 90 zł
 • Manicure SPA 120zł  (peeling, manicure bez malowania, maska kremowa, parafina na dłonie)
 • Manicure hybryda french 110 zł
 • Zabieg parafinowy na dłonie 100 zł
 • Zabieg parafinowy do zabiegu 60 zł
 • *Malowanie klasyczne i Vinylux / Shellac – 50/60 zł
 • Zdjęcie Shellac 50 zł

Pedicure

 • Pedicure frezarkowy bez malowania 100 zł
 • Pedicure Vinylux 125 zł
 • Pedicure hybrydowy Shellac 140zł
 • Pedicure Spa 160 zł (pedicure bez malowania, maska kremowa, parafina na stopy)
 • Malowanie klasyczne 70 zł
 • Malowanie Vinylux 80 zł
 • Malowanie hybrydowe Shellac 100 zł
 • Zabieg parafinowy na stopy 100 zł

Callus Peel – Kwasy na stopy

Pedicure metodą Callus Peel to zabieg wykonywany przy użyciu zaawansowanych technologicznie substancji kosmetycznych. Kwasy owocowe zawarte w preparacie idealnie radzą sobie z grubą warstwą przesuszonego i mocno zrogowaciałego naskórka skłonnych do pękania pięt. Kwasy wnikają w głąb naskórka, dokładnie go rozpuszczają, dzięki czemu stopy zachowują perfekcyjny wygląd oraz pozostają gładkie dłużej, niż po tradycyjnym pedicure. Zabieg może również stanowić dopełnienie tradycyjnego pedicure.

 • Kwasy na stopy 100 zł
 • Pedicure bez malowania + kwasy 150 zł
 • Pedicure klasyczny + kwasy 160 zł
 • Pedicure Vinylux + kwasy 170 zł
 • Pedicure hybrydowy Shellac + kwasy 190 zł