Lekcje tenisa dla dzieci

„Może to właśnie w Twoim domu rośnie przyszła Agnieszka Radwańska lub Rafael Nadal?? Daj szansę swojemu dziecku na odnalezienie pasji! Zapraszamy dzieci w wieku od lat 4 do trenowania tenisa razem z nami!

Od kilku lat specjalizujemy się w nauce tenisa dzieci i młodzieży. Prowadzimy zajęcia indywidualnie lub w grupach 4-6 osobowych. Forma zajęć dopasowywana jest do wieku uczestników. Najmłodsze dzieci uczymy gry w tenisa poprzez zabawę, oraz trenujemy poszczególne elementy poprzez zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa.. Zajęcia tenisowe są prowadzone przez cały tydzień, przez wykwalifikowaną kadrę trenerską posiadającą odpowiednie doświadczenie i podejście do dzieci. To Ty wybierasz jak często dziecko ma uczestniczyć w zajęciach! Na początek nie musisz kupować żadnego sprzętu dla dziecka! Posiadamy cały niezbędny sprzęt do nauki!

Zapisy do dziecięcych grup tenisowych rozpoczynają się we wrześniu. Ale również w ramach wolnych miejsc możliwe jest dopisanie się do poszczególnych grupek. Dzieci, które nie uczestniczyły nigdy na zajęciach w naszym klubie zapraszamy na testy sprawnościowe pozwalające określić poziom sprawności dziecka. Testy te odbywają się na początku września – najbliższe daty pojawią się tuż przez rozpoczęciem sezonu.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ DZISIAJ