Liga Tenisa KampinoSport Challenger

Challenger 2024/2025

Klubowa Liga Tenisa KampinoSport- Challenger 2024/2025

Startujemy z nową edycją Klubowej Ligi Tenisa KampinoSport – Challenger 2024/2025. Startujemy w sobotę 18 maja 2024 Turniejem Kwalifikacyjnym!

Dla kogo:

Challenger jest przewidziany dla amatorów. Jeżeli umiesz grać w tenisa to propozycja jest dla Ciebie.

• Termin rozpoczęcia: 18 maja 2024
  • Zakończenie: 30 kwietnia 2025 (Na zakończenie Edycji 2024/2025 – turniej Masters dla 8 osób z najwyższych pozycji)

Opłaty:

• Wpisowe do Edycji 2024/2025 – 100 zł
  • na mecz ligowy obowiązuje zniżka 15 zł / godz.
  • Zniżka 10 zł na piłki tenisowe

Formuła rozgrywek:

• Formuła rozgrywek opiera się na wyzywaniu graczy znajdujących się na nad graczem o maksymalnie 4 pozycje. Wygrany awansuje i zajmuje miejsce przegranego.
  • Nie można wyzwać już wyzwanego gracza.
  • W przypadku zgłoszonej nieobecności trzech graczy na bezpośrednio nad
  • Mecz ligowy trwa do wygrania 2 pełnych setów. Przy stanie 1:1 rozgrywany jest 3 pełny set lub tiebreak. Przy braku jednoznacznej zgody graczy przy tym wyborze rozgrywany jest 3 pełny set.
  • po zakończonym meczu wygrany wprowadza wynik meczu w portalu kluby.org
  • preferowane jest rezerwowanie terminów online

Zapisy i turniej kwalifikacyjny

Aktywność:

• gracz, który nie rozegra żadnego meczu przez 30 dni zostanie przeniesiony na dół tabeli.
  • gracz, który nie rozegra żadnego meczu przez 60 dni zostanie wykreślony z Challengera.