Szkoła tenisa

Każdy może zostać tenisistą!

Wystarczą chęci i regularne treningi!

Lekcje tenisa ziemnego prowadzimy 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) dla wszystkich na każdym poziomie zaawansowania: dzieci od 4 roku życia, młodzież i dorosłych. Proponujemy lekcje tenisa w grupach lub jako zajęcia indywidualne.

Jeśli chcesz skorzystać z zajęć indywidualnych wystarczy znaleźć najbardziej dogodny dla Ciebie termin z uwzględnieniem dostępności kortów.  Jeśli chcesz korzystać z regularnych lekcji w określonym terminie należy dokonać tzw. stałej rezerwacji na cały sezon. Szczegóły dostępne w recepcji.
 
Grupy tenisowe są odbywają się w konkretnych terminach. Obowiązują w nich limity osób. Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami. Postaramy się znaleźć odpowiednią grupę dla Ciebie lub Twojego dziecka, w której jest miejsce. Zapisy na Sezon w szkółkach tenisowych ruszają na początku września. Sezon szkółkowy trwa od września do końca czerwca (podobnie jak rok szkolny). Podczas wakacji następuje przerwa w zajęciach. W okresie wakacyjnym przygotowujemy ofertę specjalną (kursy wakacyjne czy Stacjonarne Wakacje).
 
Należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem zajęć dostępny w recepcji.