Pielęgnacja paznokci

Manicure

Piękne i zadbane dłonie są naszą wizytówką. Dotyczy to, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego warto zwracać uwagę na ich wygląd, bo wiele mówią o nas samych!

W swojej ofercie manicure mamy dostępny zarówno manicure pielęgnacyjny – biologiczny, klasyczny i japoński, jak również upiększający z zastosowaniem lakierów hybrydowych i winylowych. Stawiamy na jakość, dlatego głównie pracujemy na marce CND Shellac oraz CND Vinylux. Podczas wykonywania manicure posługujemy się głównie frezarką i używamy papierowych i/lub szklanych pilników – dobierając najlepszą metodę do potrzeb Klienta.

Oprócz manicure proponujemy Państwu również Spa dla dłoni. Zabieg manicure jest rozszerzony o kąpiele parafinowe, które będą uwieńczeniem klasycznej pielęgnacji.


Pedicure

Stopy noszą nasz słodki ciężar przez całe życie, dlatego należy im się szczególna uwaga. Pośpiech, brak czasu, ograniczenia ruchowe, to najczęstrze ograniczenia do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych w obrębie stóp samodzielnie w domu.

Dlatego wychodzimy Państwu na przeciw i oferujemy zabieg kosmetycznego pedicure frezarkowego. Podczas 1.5 h zabiegu skracane są paznokcie oraz wykorzystujemy moc frezarki, aby w bezpieczny i bezinwazyjny sposób pozbyć się zrogowaceń i uzyskać efekt gładkich stóp i ładnych paznokci. W tym czasie Państwo relaksują się w wygodnym fotelu, mając możliwość spokojnie wypić kawę i przejrzeć prasowe plotki 😉 Pedicure możemy zakończyć kolorową stylizacją klasyczną za pomocą lakierów Orly albo malowaniem lakierem winylowm CND Vinyluc lub hybrydowym CND Shellac.

Dla osób ceniących sobie naturalne piekno proponujemy bezbarwne odżywki do paznokci. Oprócz pedicure frezarkowego mogą Państwo skorzystać z pedicure kwasowego Callus Peel, lub zdecydować się na Spa dla stóp i rozszerzyć pielęgnację o zabieg parafinowy.


Produkty, z których korzystamy:

Obejrzyj nasz obiekt: