Medycyna estetyczna

Zapoczątkowana w latach 70-tych XX w. w Paryżu, dawniej nazywana „medicine du êntre”- czyli medycyną dobrego samopoczucia. Już w poprzednim stuleciu zaobserwowano, iż człowiek będąc zdrowym a dodatkowo zadowolonym z tego jak wygląda, cieszy się lepszym samopoczuciem, co pozytywnie wpływa na jakość jego życia.

Zdrowy, atrakcyjny wygląd to niejako wymóg dzisiejszych czasów. Pomaga nam dłużej pozostać aktywnym zawodowo jak i towarzysko. Zadbany wygląd wpływa pozytywnie na samopoczucie i podnosi naszą pewność siebie. To niewątpliwie przekłada się na relacje z innymi, a także ułatwia kontakty międzyludzkie. Medycyna estetyczna to gałąź medycyny, której głównym zadaniem jest szeroko pojęta poprawa jakości życia pacjentów, tworzenie i odtwarzanie równowagi psychofizycznej człowieka.

W trosce o bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów naszego SPA oferujemy zabiegi wykonywane przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Dr Beata Kiszka ukończyła studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Uzyskała wiele certyfikatów dla różnych typów zabiegów. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach naukowych i dodatkowych szkoleniach z tej dziedziny.

W KampinoSport mogą Państwo skorzystać z następujących zabiegów:

  • Toksyna botulinowa (tzw. Botoks)
  • mezoterapia igłowa
  • wypełniacze
  • osocze bogatopłytkowe tzw. Prp
    nici pdo
  • leczenie nadpotliwości (pachy, dłonie, stopy)

Zapraszamy do KampinoSport Day Spa na konsultacje i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.