Infuzja tlenowa

Gładka i jędrna skóra pozbawiona oznak starzenia to bez wątpienia pragnienie każdego. Jest to bezinwazyjna metoda, polegająca na precyzyjnym rozprowadzeniu produktu z substancjami aktywnymi tylko za pomocą tlenu. Dzięki tej technice przywrócenie skórze młodego wyglądu, bez konieczności poddawania się bolesnym zabiegom, jest niezwykle proste.

Infuzja tlenowa jest zabiegiem oddziałującym pozytywnie zarówno na wygląd jak i zdrowie skóry. Po zabiegu efekty zauważalne gołym okiem – między innymi natychmiastowe wygładzenie i odświeżenie, poprawa konturu twarzy oraz spłycenie zmarszczek, ale przyczynia się także do pozytywnych zmian zachodzących w skórze zmniejszenia kolonii bakterii beztlenowych oraz dotlenienia skóry.

Pragnąc zapewnić Państwu kompleksową opiekę, w naszym SPA infuzja tlenowa jest wykonywana również w celu przywrócenia młodego wyglądu reszcie ciała. Nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi ujędrniające i liftingujące biust. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i bezpieczny, a efekty są niesamowite!
Infuzja tlenowa to nie tylko metoda wykorzystywana w celu odmładzania skóry lecz także pomoc w zaburzeniach rogowacenia okołomieszkowego. Infuzja pomaga w zwalczaniu nierówności skóry na ramionach, udach czy pośladkach.

…Jeśli marzysz o gładkiej skórze na twarzy i całym ciele infuzja tlenowa jest idealna …